Rozpalone zmysły

ANTOLOGIA
RÓŻNI AUTORZY

Opowiadania erotyczne. Antologia

Czy w klubie dla swingersów można przeżyć coś więcej niż szybki numerek? Co się wydarzy, gdy młody striptizer ulegnie ponętnej pani prokurator? Jak zmieni się życie nieśmiałej 40-latki, która za sprawą spotkania z przystojnym Hindusem odkryje tajniki seksu tantrycznego? Czy zakazany romans nauczycielki z niesfornym uczniem może skończyć się happy endem?

„Rozpalone zmysły” to siedem różnej długości opowiadań erotycznych, które podziałają na wyobraźnię zarówno młodych dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet.

Te pikantne historie przeniosą was do świata pełnego niczym nieskrępowanej namiętności, gdzie nie istnieją tematy tabu, a najbardziej szalone fantazje mogą zostać spełnione. Wystarczy odrobina odwagi, by otworzyć się na nowe doznania. Jesteś gotowa?

Agnieszka Lingas-Łoniewska
A.S. Sivar
Melissa Darwood
Nina Nirali
Agata Czykierda-Grabowska
Anna Wolf
Karolina Agata Socha

Kurwa.

Nie.

To nie może być prawda!

– Dzień dobry. Nazywam się Justyna Mostowiak. Będę państwa opiekunką, poprowadzę także zajęcia poświęcone etyce. Czyli dzisiejszy dzień spędzimy razem. Na stronie macie aktualny wykaz zjazdów, a także potrzebną literaturę, w którą proszę się niezwłocznie zaopatrzyć.

Obserwowałem, jak kobieta, z którą tańczyłem, całowałem się i którą pieściłem w nocnym klubie dla pań, chodzi po sali wykładowej i wita nas, studentów aplikacji prokuratorskiej. A ja… Jasna cholera, byłem jej aplikantem! Jedyna nadzieja w tym, że mnie nie rozpozna. W klubie nosiłem maskę i włosy postawione na irokeza. Było ciemno, duszno, a ona była wstawiona. Dzisiaj miałem na sobie białą koszulę, granatową marynarkę, włosy zaczesane na bok, na nosie okulary w ciemnych oprawkach. Nie, nie było szansy, żeby mnie rozpoznała!

Fragment jednego z opowiadań

Książka dostępna w sprzedaży do wyczerpania nakładu. Przejdź do księgarni.