Panaceum

Basia Łaszkow

Pozwól miłości stać się lekiem na całe zło

Mogłoby się wydawać, że Roxanne Anderson urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą. Jest bogata, inteligentna i ma mnóstwo znajomych, a jej uroda sprawia, że zawsze znajduje się w centrum uwagi. Nikt jednak nie wie, że czuje się przeraźliwie samotna, a starannie skrywana przed całym światem tajemnica nie pozwala jej nawiązywać szczerych i głębokich relacji. 

Pewnego wieczoru na jej drodze staje Amir Farrel, który jest świadkiem nieudanej próby odurzenia i wykorzystania Roxanne. Dziewczyna nie jest pewna, co tak naprawdę wydarzyło się podczas feralnej imprezy. Nie wie też, że Amir całą noc pilnował, żeby nikt jej nie skrzywdził. Od tej pory ścieżki blondwłosej gwiazdy uczelni i czarnoskórego koszykarza będą się nieustannie przeplatać, a oni sami wkrótce odkryją, jak wiele ich łączy…

Siedziała przy jednym ze stolików i odplątywała szalik z szyi. Musiała przed momentem przyjść. Bał się wejść do środka i do niej dołączyć. Zupełnie nie pasował do tego miejsca. Nie pasował ani do tej kawiarni, ani również do osoby, z którą miał usiąść przy jednym stoliku.
Co ta dziewczyna sobie wyobrażała, zapraszając go tutaj? I co on sobie wyobrażał, gdy zgadzał się na tę niedorzeczną propozycję?

Fragment książki Basi Łaszkow pt. „Panaceum”

Książka dostępna w sprzedaży do wyczerpania nakładu. Przejdź do księgarni.