Lekcja francuskiego

P. J. HOWARD, NATALIE RENARD

Spotkanie na drugim końcu świata może zmienić wszystko

Halvor Gastrell, mimo młodego wieku, osiągnęła naprawdę wiele. Miliony obserwatorów w mediach społecznościowych, kampanie reklamowe i szeroko otwarte drzwi do międzynarodowej kariery. Radość z sukcesów przysłaniają jedynie wygórowane oczekiwania rodziców i… powrót do San Francisco jej siostry, Harper. Wkrótce okazuje się, że łączy je więcej, niż mogłyby podejrzewać, w tym podobny gust, jeśli chodzi o mężczyzn. Najlepszy tego dowód stanowi Mason Crosby, przystojniak, który zawrócił Halvor w głowie podczas wakacyjnego wyjazdu, chwilowo zapominając o tym, że jest… chłopakiem Harper. Sytuacji nie poprawia fakt, iż Crosby okazuje się nowym nauczycielem francuskiego Halvor. A co gorsza, ma udzielać jej prywatnych korepetycji poza szkołą!
Romans z młodszą siostrą swojej dziewczyny to jedno, ale romans nauczyciela z uczennicą? Żadne z nich nie przewidziało, jakie konsekwencje może przynieść chwila namiętnego zapomnienia…

Po kilku minutach siedzenia w ciszy, która zapanowała w salonie, kiedy ojciec Harper poszedł po swoją młodszą córkę, a pani Gastrell zdecydowała się zajrzeć do kuchni, by sprawdzić postępy gosposi, poczuł, jak krew odpływa mu z twarzy.

Nie tylko jemu.

Dziewczyna, która zeszła w towarzystwie swojego ojca do salonu, również wyglądała na zaskoczoną. Hallie nie spodziewała się tego spotkania. Żadne z nich się go nie spodziewało, ale powietrze zgęstniało, a cisza zdawała się przeciągać w nieskończoność.

Czy świat naprawdę musiał być tak mały?

Czy los musiał sobie z nich zadrwić w taki sposób?

P. J. Howard, Natalie Renard, fragment książki „Lekcja francuskiego”

Książka dostępna w sprzedaży do wyczerpania nakładu. Przejdź do księgarni.